Наші послуги

learn

НАВЧАННЯ

Першочерговим етапом роботи з новим програмним продуктом є повноцінне навчання користувачів. Цей етап гарантує якісне впровадження продукту в оптимальні строки.

intergate

ВПРОВАДЖЕННЯ

Визначення відповідності ділянок обліку на підприємстві до розділів програмного продукту і інтеграція їх роботи – важливий і відповідальний етап. Ми пропонуємо свої послуги, щоб впровадження продукту пройшло легко і швидко.

support

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ваші фахівці навчені і професійно використовують запроваджене рішення? Але ми завжди поруч, коли можуть виникнути питання або потрібні доопрацювання продукту. Просто укладіть договір на сервіс і будьте спокійні!

ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ НАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО СЕРВІСУ

Замовте персональну пробну консультацію

Попереднє навчання користувачів

Гарантія ефективної і коректної роботи співробітників – це їх технічна грамотність. Оберіть будь-який зручний спосіб: заняття в групах або індивідуальне навчання.

Інтеграція обраного продукту

Для повноцінного використання вибраного продукту важливо правильно провести його впровадження в бізнес-процеси вашого підприємства. Тільки тоді автоматизація буде виправдана і ефективна.

Сервісне абонентське обслуговування

Укладаючи договір на супровід з компанією «КВАРЦ», ви отримуєте весь комплекс послуг із забезпечення працездатності вашого продукту:

  • Усунення несправностей
  • Проведення консультацій
  • Внесення доробок і додаткового функціоналу
  • Оновлення використовуваних програм

ІТС

Для підтримки програмних продуктів та інформаційних систем в актуальному стані відділ сервісу компанії “КВАРЦ” пропонує послугу «Інформаційно-Технологічний Супровід для користувачів.  Ця послуга забезпечує користувачам програм «BAS Бухгалтерія» своєчасне оновлення типових конфігурацій, дає право на отримання методичних рекомендацій та матеріалів по роботі з програмою, гарантує повну відповідність облікової системи чинниму податковому законодавству.

Віддалене обслуговування

Фахівці компанії “КВАРЦ” оперативно обслуговують замовників по всій території України. Ми працюємо віддалено і робимо це так само якісно і швидко, як ніби знаходимося у Вас в офісі. Просто залиште замовлення і перевірте наш віддалений сервіс просто зараз.

Демонстрація програм

Якщо Ви перебуваєте на етапі вибору необхідного програмного продукту фахівці компанії “КВАРЦ” безкоштовно проведуть для Вас демонстрацію будь-якого готового рішення – віддалено, в нашому офісі або в офісі Вашої компанії або філій.

Нам довіряють компанії по всій території України

Щукаєте надійне та готове рішення для автоматизації свого обліку?

Будь ласка залиште свої дані та запитання

Заповніть будь ласка форму для замовлення онлайн демонстрації