ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ

З 1997 року компанія «КВАРЦ» займається продажем і впровадженням продуктів сімейства 1С:Підприємство. Крім того, з 1999 року ми спеціалізуємося на створенні галузевих програмних продуктів на платформі «1С:Підприємство». На даний момент компанія «КВАРЦ» випустила понад 10 готових галузевих рішень, які охоплюють галузі виробництва і надання послуг в Україні.

ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

ПОВНОЦІННЕ ВПРОВАДЖЕННЯ

  • Для оперативного і професійного впровадження галузевих рішень у замовників по всій території України компанія «КВАРЦ» проводить навчання фахівців, а також бере участь у впровадженні обраного рішення.
  • Крім того, наші типові рішення впроваджують більше 50 партнерів по всій Україні
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАВЧАННЯ

НАЛАГОДЖЕНА ТЕХНОЛОГІЯ

Чому галузеві рішення компанії «КВАРЦ» затребувані на ринку?

  • У компанії працює налагоджена технологія виробництва програм і документації для користувачів, а також розвинена їх технологічна підтримка в процесі експлуатації.
  • Галузеві рішення «КВАРЦ» перевірені часом і досвідом роботи підприємств в різних галузях
ЗАМОВИТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОДУКТУ

Галузеві рішення компанії "КВАРЦ"

Компанія “КВАРЦ” вже більше 10 років працює в сфері управління та обліку в сільському господарстві. За цей період створено кілька типових продуктів для галузі, проведено більше сотні індивідуальних впроваджень. На даний момент основним продуктом для галузі сільського господарства в Україні є рішення компанії “КВАРЦ” – Управління агробізнесом для України. Продукт пройшов сертифікацію згідно стандартів технічної розробки і повністю відповідає вимогам законодавства і галузевої специфіки. Рішення враховує всі особливості обліку та управління в галузі. При цьому продукт легко масштабується, дозволяє автоматизувати управління як на дрібних фермерських господарствах, так і на великих агрохолдинги. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з рішенням, замовивши персональну презентацію або вивчивши опис рішень на сайті проекту.

Сфера комунального господарства та житлово-комунальних послуг в Україні на даним момент переживає глибоке реформування. До неї звернено увагу не тільки політиків і споживачів послуг, але багатьох виробничих галузей промисловості. Компанія “КВАРЦ” вносить свою лепту і вже кілька років співпрацює з комунальними підприємствами України в питаннях автоматизації обліку, роботи з споживачами і скорочення управлінських витрат. За цей час було створено типовий продукт “Конфігурація для комунальних підприємств України”, а потім розроблена і запущена в серійне експлуатацію інформаційно-обчислювальна система “КВАРТАЛ”. На даним момент ІТТ “КВАРТАЛ” дозволяє провести комплексну автоматизацію обліку та управління на підприємствах житлово-комунального господарства. Вона складається з 4 підсистем, які працюють самостійно, взаємодіючи між собою.

У сфері побутового обслуговування в Україні зайнято близько половини населення. Останнім часом вимоги до якості послуг, що надаються неухильно ростуть. Споживачеві важливо не просто отримати сервіс, але щоб він був наданий професійно, швидко і за адекватною вартості. Актуальним також є питання гарантій якості послуг і кваліфікованої зворотного зв’язку зі споживачем. Компанія “КВАРЦ” розробила кілька універсальних рішень для сфери надання послуг. Одним з них є продукт Управління сервісом для України. Перш за все продукт спрямований на організацію обслуговування замовників в сервісному центрі по ремонту побутової, комп’ютерної техніки або електроніки. Продукт враховує безліч видів послуг, що надаються і легко інтегрується в будь-яку схему роботи. Також рішення може бути використано для надання побутових послуг – як при одиничних зверненнях так і за схемою абонентського обслуговування.

Компанія “КВАРЦ” розробляє універсальні і впроваджені рішення на платформі 1С:Підприємство вже понад 15 років. За цей період ми серйозно співпрацювали з різними галузями промисловості. Серед них значна частка належить харчовій промисловості. Все почалося з автоматизації переробних підрозділів наших замовників – сільськогосподарських підприємств. Так виник продукт для елеваторів і зерносховищ, який може повноцінно взаємодіяти з продуктом Управління агробізнесом. Набагато раніше компанія “КВАРЦ” впровадила свій продукт Конфігурація для цукрових заводів України на понад 20-ти підприємствах галузі цукроваріння. Крім цього зараз повноцінно працює на декількох підприємствах рішення для молокозаводу. Продукт створений і підтримується компанією “КВАРЦ” на платформі 1С:Підприємство 8.2.

Шукаєте надійного та професійного партнера для свого проекту?

Будь ласка залиште свої дані та запитання

Заповніть будь ласка форму для замовлення онлайн демонстрації