Роз'яснення щодо Указу Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони" від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

“Інформуємо наших користувачів про те, що використання програмних продуктів 1С:Підприємство повністю відповідає чинному законодавству України.

Указ Президента України №133 / 2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” стосується тільки ОКРЕМИХ юридичних осіб.

Програма 1С:Підприємство повністю працездатна, технічна підтримка працює у штатному режимі, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.

Партнери 1С:Франчайзі продовжують надавати послуги з ОНОВЛЕННЯ ПРОДУКТІВ І ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ користувачів програмних продуктів 1С:Підприємства.”

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ ТА КОРИСТУВАЧІ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ КОМПАНІЇ "КВАРЦ"

Зробивши уважную юридичну оцінку ситуації хочемо вас проінформувати:
  • санкції, що було накладено Указом Президента, стосуються лише окремих юридичних осіб, а не програмного забезпечення, що його виробляють;
  • основний дистрибьютор, з яким співпрацює компанія “КВАРЦ”, не входить у список компаній-санкціонерів;
  • ви маєте повне юридичне право придбати програмне забезпечення сімейства “1С”;
  • згідно ліцензійної угоди, що входить у комплект поставки вашої програми “1С”, ви маєте повне право користуватись нею протягом усього строку експлуатації;
  • компанія “КВАРЦ” продовжує надавати оновлення та інформаційно-технологічну підтримку програмного забезпечення, що розроблене на платформі “1С”, на тих самих умовах.
Якщо у вас виникли додаткові питання чи сумніви, ви можете звернутись до свого менеджера чи адміністрації компанії “КВАРЦ”

Оставьте свои данные и вопрос