Роз'яснення щодо Указу Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони" від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

“Інформуємо наших користувачів про те, що використання програмних продуктів 1С:Підприємство повністю відповідає чинному законодавству України.

Указ Президента України №133 / 2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” стосується тільки ОКРЕМИХ юридичних осіб.

Програма 1С:Підприємство повністю працездатна, технічна підтримка працює у штатному режимі, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.

Партнери 1С:Франчайзі продовжують надавати послуги з ОНОВЛЕННЯ ПРОДУКТІВ І ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ користувачів програмних продуктів 1С:Підприємства.”

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ ТА КОРИСТУВАЧІ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ КОМПАНІЇ "КВАРЦ"

Зробивши уважную юридичну оцінку ситуації хочемо вас проінформувати:
  • санкції, що було накладено Указом Президента, стосуються лише окремих юридичних осіб, а не програмного забезпечення, що його виробляють;
  • основний дистрибьютор, з яким співпрацює компанія “КВАРЦ”, не входить у список компаній-санкціонерів;
  • ви маєте повне юридичне право придбати програмне забезпечення сімейства “1С”;
  • згідно ліцензійної угоди, що входить у комплект поставки вашої програми “1С”, ви маєте повне право користуватись нею протягом усього строку експлуатації;
  • компанія “КВАРЦ” продовжує надавати оновлення та інформаційно-технологічну підтримку програмного забезпечення, що розроблене на платформі “1С”, на тих самих умовах.
Якщо у вас виникли додаткові питання чи сумніви, ви можете звернутись до свого менеджера чи адміністрації компанії “КВАРЦ”

Будь ласка залиште свої дані та запитання

Заповніть будь ласка форму для замовлення онлайн демонстрації