Облік як інструмент для управління

Важливість оперативного отримання усіх даних про діяльність підприєства для прийняття будь-яких управлінських рішень.

Оперативне внесення даних у програму "на ходу"

Реєстрація надходження та реалізації товарів та власної продукції одразу у програмі миттєво впливає на стан залишків на складах та грошових рахунках компанії. Ви завжди в курсі стану ваших активів на будь-який момент.

 • відвантаження продукції
 • надходження грошей
 • заправки транспорту
 • закупівлі насіння чи кормів

НІ - дублюванню операцій та подвійному обліку

Одні й ті ж самі документи та процедури дають можливість вам дізнатись про стан справ у бізнесі, а бухгалтеру – про облікові операції та рух по рахункам обліку.

 • дані не дублюються
 • ви заощаджуєте на програмах
 • скорочується кількість обліковців
 • звіт керівнику на стіл – це вже в минулому

Не витрачайте час на очікування інформації

Ви можете отримати її самі, напряму з програми та в будь-який момент

 • завжди актуальна
 • у зручній для вас формі
 • не треба розбиратись у строках балансу та плані рахунків

Якщо ваш персонал не використовує програму для оперативного внесення та розрахунків – зателефонуйте і ми їх навчим!

Облік як інструмент контролю

Не має різниці – бухгалтерський, складський, кадровий облік чи облік у транспортному цеху – всі дані, внесені точно та оперативно, можуть бути використані для контролю.

Контроль за залишками та продукцією

Будь-яке переміщення на складах, відвантаження чи списання автоматично відображаються у програмі. Заавдяки внесеним даним контроль за поточним станом залишків завжди перед очима.

Контроль як результат автоматизації

Інформація з  техніки, що працює, надходить та зберігається в програмі, в в режимі “З поля – у програму”. Це контроль за паливом, витратами насіння та добрив, що можно сформувати напряму з програми.

Приріст рентабельності тваринництва як результат контролю

Списання кормів та оперативний аналіз витрат дозволяють правильно спланувати вибір стратегії при работі з тваринництвом. Як результат – мінімізація втрат та стабільно високий прибуток.

Облік як інструмент планування

Планувати витрати та майбутній прибуток від ведення діяльності – означає знати вже зараз якими ресурсами слід володіти. І це особливо важливо в таких видах діяльності як сільське господарство, з довгими циклами виробництва та відстроченим прибутком.

Планування у рослинництві

Будь-яке переміщення на складах, відвантаження або списання автоматично відображаються у програмі. Завдяки внесеним даним контроль за поточним станом запасів завжди перед очима.

Перспективи у тваринництві

Актуальні дані допоможуть спланувати развиток цього виду діяльності, а також формують структуру та вартість видатків на період від декількох місяців до 2-3 років.

Актуальні дані як можливість для перспективи

Коли ви знаєте чим володієте на сьогоднішній день, вам легше планувати развиток або вийти на беззбитковість у важкій ситуації.

Оставьте свои данные и вопрос