Історія компанії

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
 • 1992

  Початок історії

  Компанія "КВАРЦ" заснована в лютому 1992 року. На той момент основним видом діяльності було виробництво. Засновник компанії і її перші співробітники заклали основу майбутньої ідеології - точний і професійний підхід до роботи як на серйозному виробництві.

 • 1997

  Розширення видів діяльності

  На цьому етапі компанія "КВАРЦ" перейшла до роботи в сфері інформаційних технологій. Основним видом діяльності стала розробка програмного забезпечення та надання інформаційних і консалтингових послуг.

 • 2001

  Перше галузеве рішення для сільського господарства

  Завершення розробки та проведення дослідного впровадження галузевого програмного продукту «Конфігурація для сільськогосподарських підприємств України». Надалі компанія «КВАРЦ» продовжує розвивати напрямок галузевих розробок - комплекси з автоматизації виробничих та управлінських процесів в сільському і комунальному господарстві, на виробничих підприємствах харчової промисловості.

 • 2003

  Галузеве рішення для комунальних підприємств

  У цьому році проведено перше впровадження програмного продукту «Конфігурація для комунальних підприємств України». Надалі продукт постійно розвивався і вдосконалювався, і потім ліг в основу сучасної інформаційно-обчислювальної системи «КВАРТАЛ».

 • 2009

  Перехід на новий рівень

  Цей рік відзначився випуском нового рішення для сільськогосподарської галузі з використанням сучасної платформи 1С: Підприємство 8 - Управління агробізнесом. Продукт є унікальним насамперед своїм комплексним підходом «все включено», оскільки має в своєму складі всі підсистеми для автоматизації процесів.

 • 2012

  Досконала система

  Цей рік ознаменувався випуском нового рішення для сільськогосподарської галузі з використанням сучасної платформи. Процес розробки та вдосконалення продукту для комунальних підприємств в певний момент зайшов в глухий кут - з'явилося занадто багато функцій, які неможливо було реалізувати за допомогою інснуючих інструментів. Саме тоді було прийнято рішення створити абсолютно новий продукт. Для нього передбачалося використовувати одночасно кілька інструментів - в залежності від реалізованого функціоналу. Але при цьому зберегти повноцінний зв'язок між ними. Так почалася розробка і дослідне впровадження «КВАРТАЛ».

 • 2015

  Немає меж досконалості

  На даний момент компанія «КВАРЦ» використовує в своїх розробках сучасні інструменти і професійно поєднує їх між собою. Значний розвиток отримав напрямок веб-розробок, і більшість вже працюючих проектів компанії отримують завдяки йому новий функціонал.

Шукаєте готове та надійне рішення для автоматизації Вашого обліку?

Будь ласка залиште свої дані та запитання

Заповніть будь ласка форму для замовлення онлайн демонстрації