Представляємо можливість оренди конфігурацій ПП «КВАРТАЛ» Абонентський  відділ комунального підприємства» або ПП «Управління АГРОбізнесом для України»»! 

 

Оренда програми поєднує одночасне вирішення проблеми недостачі, або відсутності серверного обладнання та відмову від великих початкових інвестицій при придбанні у власне володіння програмного забезпечення!

Замовляючи в оренду віртуальний сервер (VPS) Ви отримаєте необхідний Вам комплект програмного забезпечення у власне необмежене користування!

До Вашої уваги пропонуємо галузеві рішення – унікальну розробку для комунальних підприємств: конфігурацію «КВАРТАЛ» Абонентський відділ комунального підприємства» та агросфери «Управління АГРОбізнесом для України»».  Розроблених, враховуючи всі нагальні вимоги та потреби підприємств згідно чинного законодавства України станом на 2021 рік.

Переваги оренди програмного забезпечення!

  1. Уникнення великих початкових інвестицій, які передбачаються при купівлі програми у власне володіння.
  2. Наявність постійного системного адміністрування програми. Що дозволяє Вам вирішити питання відсутності в штаті працівників: системного адміністратора і т.д.
  3. У випадку відсутності постійної локації підприємства, або віддалене розташування працівників, оренда програмного забезпечення стане в нагоді.
  4. Мінімізація ризиків, контактів та обмеження в діяльності за умови введення карантинну умов та локдауну.
  5. Всі доступні оновлення здійснюються автоматично, тоді як при придбанні програми у власність потрібно сплачувати ІТС.
  6. Можливість уникнення зайвих переживань щодо вірусних атак, адже вся потрібна Вам інформація зберігається через систематичне резервне копіювання (Back-up).

Залишити відповідь

Будь ласка залиште свої дані та запитання

Заповніть будь ласка форму для замовлення онлайн демонстрації