Thank you!
We will contact you shortly
Прикладне галузеве рішення для агропідприємств та Агро холдингів які спеціалізуються на виробництві, переробки, зберіганні та реалізації сільськогосподарської продукції.
Про продукт
Програма підходить для бухгалтерського та галузевого обліку, а також надає можливість отримувати оперативну інформацію та формувати управлінські звіти. Крім стандартних підсистем програма дає можливості агрономії та план-фактного аналізу вирощування культур, поголівного, групового та племінного обліку в тваринництві, ветеринарія, управління автотранспортним парком, розширений облік земельного банку, розширений кадровий облік та зарплати. Підходить для підприємств та Агро холдингів, які потребують бухгалтерської, оперативної та аналітичної інформації.
Функціональні можливості
Галузеві функції
Типові функції обліку
Вартість
Основна поставка
від 65 500 грн
Додаткове робоче місце
від 9 500 грн
Оренда
від 1 000 грн/місяць
● Облік прямих витрат рослинництва в розрізі Структур посівних площ (аналітика по полям, культурам та року врожаю).● Акти на списання насіння, добрив, ЗЗР.● Оприбуткування врожаю з поля: основної та побічної продукції.● Проведення операцій очистки, сушки зерна.
● Історія поля – звіт надає можливість проаналізувати інформацію про результати обстеження поля, проведені роботи на полі та витрачені матеріали.● Посівні площі – звіт дозволяє проаналізувати площу посіву культур на полях господарства.● Матеріали на с/г роботи та Матеріали на поля – варіанти формування звітів для отримання інформації про назву та кількість списаних матеріалів в розрізі видів робіт, техніки та співробітників, які виконували роботи.
● Виробництво продукції рослинництва - звіт надає можливість проаналізувати кількість збору, врожайність, площу обмолоту, чисте зерно, суму витрат та собівартість як по культурі в цілому, так і в розрізі полів та структур посівних площ.
● Технологічні карти вирощування – використовується для планування тракторних, транспортних та ручних робіт, розрахунку потреби в матеріалах та паливі, сум витрат заробітної плати для вирощування культур по полям підприємства.● Планування непрямих витрат – дозволяє розподілити планову суму непрямих витрат між структурами посівних площ.● План витрат по доробці зерна – передбачено для розрахунку сум планових витрат на послуги по доробці зерна сторонніми організаціями.● Баланс продукції рослинництва та План реалізації продукції – використовується для складання плану розподілу продукції по напрямкам використання та помісячного плану реалізації продукції.
● Планування потреби в матеріалах - призначений для аналізу потреби в кількості матеріалів для вирощування культури з урахуванням наявних залишків на дату формування звіту.● Технологічна карта вирощування – відображає запланований перелік робіт, суми витрат та потреби в матеріалах для вирощування культури.● Планування кількості робітників і техніки - призначений для аналізу потреби в кількості співробітників та техніки в розрізі видів робіт по культурам.● План/фактичний аналіз витрат рослинництва - призначений для порівняння витрат фактичних із запланованими.
● Хлібофуражний баланс - передбачено для аналізу планової кількості збору врожаю по культурам в розрізі продукції та розподілу її за напрямами використання.
● План реалізації продукції - призначено для аналізу запланованої кількості та сум реалізацій в розрізі продукції, номенклатурних груп та місяців.
● Зберігання та аналіз результатів проведених оглядів посівів, а саме оцінка ходу розвитку культур, фіксація виявлених хвороб, шкідників та бур’янів в розрізі структур посівних площ. Інформація зафіксована документами «Огляд посівів» відображається у звіті «Історія поля».
● Автоматизоване робоче місце ваговика.● Фіксація результатів зважування автомобілів.● Можливість підключення світлофора.● Звітність вагової - набір варіантів звітів, які надають можливість проаналізувати вагу зерна/матеріалів в розрізі полів, водіїв та комбайнерів, а також сформувати журнал оператора, Виписку з реєстру про намолот зерна та зібраної продукції (форма № 67-а), Реєстр прийому зерна від шофера (форма № 71-а).
● Особливістю формування документів «Вагова» за допомогою сервісу «Робоче місце ваговика» є прискорений механізм створення документів, можливість зберегти частину інформації щодо зважування при заїзді машини, зафіксувавши вагу "Брутто", а після розвантаження - вибрати потрібний документ із списку відкладених та дозаповнити вагу "Тари".● Автоматичне перемикання світлофора, в залежності від того чи знаходиться машина на вагах.
● Рух палива по техніці та водіям: ● Заправка, переміщення, зливи, списання.● Облік транспортних та тракторних робіт документами Маршрутний лист та Лист машиніста тракториста.● Автоматичний розрахунок кількості витрати палива по нормі.● Розрахунок сум відрядного заробітку водіїв, механізаторів та причепчиків.● Облік агрегатів (встановлення/зняття, облік виробітку).● Звітність контуру «Транспорт» дозволяє аналізувати рух та залишки палива, інформацію про виконані роботи: об’єм та умовні Га, витрати палива по нормі та фактичні, відпрацьовані години та суми заробітної плати, залишки та виробіток агрегатів.
● Облік розрахунків з пайовиками (фізичними та юридичними особами).● Відображення операцій за договорами оренди: укладання, передача, розірвання, продовження та коригування.● Суборенда земельних ділянок.● Відображення операцій за договорами емфітевзису.● Оренда земельних ділянок державної та комунальної форм власності.● Нарахування орендної плати померлим пайовикам на окремий субрахунок.● Виплата паїв у грошовій та натуральній формі.
● Сервіс «Картка пайовика» дозволяє переглянути:
- Контактну інформацію орендодавця;
- Список існуючих договорів пайовика;
- Стан взаєморозрахунків по кожному з договорів;
- Інші виплати фізособі.● Через форму сервісу можна перейти до помічника реєстрації пайовика для створення нового договору. ● На закладці «Облік договорів» можна переглянути історію операцій за договором, а також перейти до створення нових документів руху паю (передача, коригування, продовження та припинення).● На закладці «Розрахунки» відображаються проведенні документи Нарахування та виплати орендної плати, передбачена можливість створення нових документів.
● Актуальність договорів оренди - звіт дозволяє проаналізувати список актуальних договорів на обрану дату, умови та терміни договорів, отримати інформацію про площі з урахуванням відсотка володіння орендодавця.● Розрахункова відомість по паям – передбачена для аналізу взаєморозрахунків з пайовиками по оренді землі та податків за вказаний період. ● Взаєморозрахунки по ПДФО – відображає нараховані та сплачені суми податків ПДФО і військового збору в розрізі пайовиків за вказаний період.
Передбачена можливість формування, збереження та вивантаження в форматі xml актуальних форм регламентованих звітів:● Податкова декларація платника єдиного податку IV груп;● Податкова декларація з плати за землю;● Розрахунок доходів та єдиного внеску фізосіб (4ДФ).
● Облік біологічних активів тваринництва за трьома показниками: ● голови, ● вага, ● сума.● Відображення руху біологічних активів та станів тварин (тільна телиця, сухостійна корова, холоста свиноматка, супоросна).● Оприбуткування приплоду та відображення результатів зважування.● Списання кормів по групам тварин згідно раціонів годування.● Нарахування амортизації тварин.● Сервіс «Робоче місце зоотехніка» - відображає основну інформації про тварину , продуктивність, запліднення, приплід та рух тварини, передбачена можливість формування картки племінної корови.
Аналітичні звіти контуру тваринництва передбачено для відображення інформації про залишки тварин, рух тварин і птиці на фермі, розрахунку приросту, оприбуткування приплоду, зважування, переведення та вибуття тварин, про виробництво продукції тваринництва та рух поголів’я худоби, витрати кормів передбачені звіти контуру «Тваринництво».
Контур «Облік відтворення» дозволяє зоотехнічній службі оперативно отримувати відомості репродуктивного циклу тварин, планові дати та результати етапів відтворення: охота, запліднення, запуск, отелення/опорос, а також відстежувати рух поросят по гніздам.
● Оцінка показників бонітування – використовується для введення даних про якісні показники племінних тварин : корів та биків.● Визначення комплексного класу –передбачено для введення даних показників до стандарту породи племінної тварини.● Оцінка свиней – використовується для відображення даних про оцінку бонітувальних тварин свиноматок та кнурів.● Оцінка спермопродукції - передбачено для реєстрації аналізу властивостей спермопродукції.● Звіти контуру «Племінний облік» відображають інформацію про показники бонітування корів, биків; оцінки спермопродукції кнура; кількісні та якісні показники продуктивності стада й виробничо-господарської діяльності суб'єкта племінної справи, а також затверджені форми звітів такі як 7-мол, 3-св, 4-св, 5-св, 6-св, 16-св.
● Фіксація результатів обстеження тварин та призначеного лікування.● Застосування ветпрепаратів на підставі проведеного ветогляду та при проведенні вакцинації тварин● Звіти контуру «Ветеринарія»:
- Відомості про заразні хвороби тварин, Аналіз здоров’я стада, Хворі тварини - ці варіанти звітів передбачені для аналізу інформації про кількість хворих тварин в різних аналітичних розрізах ферм, секцій, груп, відповідальних осіб .
- Планова вакцинація тварин – надає інформацію про планову дату вакцинації тварин в розрізі вакцини за певний період;
- Витрати ветпрепаратів – відображає інформацію по кількість витрачених ветпрепаратів по групам тварин за період формування звіту.
● Реєстрація якісних показників молока та формування форми№ 4-мол: Густина, жирність, білок, потік кг/хв.● Оприбуткування молока з урахуванням показників.● Створення та друк ТТН молока.● Розрахунок відрядного заробітку доярів по кількості надоїв.● Звіт «Журнал надою молока» передбачений для аналізу інформації про надої молока від корів в розрізі доярок за обраний період.
● Облік витрат та реєстрація випуску продукції основного та допоміжного виробництва.● Облік переробки давальницької та власної сировини.● Списання матеріалів у виробництво за специфікаціями.● Надання виробничих послуг.● Інвентаризація незавершеного виробництва.● Автоматизований розрахунок фактичної собівартості продукції і послуг.
Складський облік передбачає можливість введення кількісного або кількісно-сумового обліку та відображення операцій:● Списання матеріалів на виробництво;● Переміщення товарів;● Комплектації/розукомплектації запасів;● Оприбуткування/Списання товарів;● Фіксації результатів інвентаризації на складах.
Для оперативного обліку залишків на складі передбачено використання складських ордерів: прибуткових та видаткових.
Звіт «Відомість по товарам на складах» призначений для аналізу інформації про кількісний рух і залишки товарів на складах підприємства за обраний період.
● Звіт «Відомість по товарам до відвантаження» призначено для аналізу оборотів товарів, які відвантажуються з ордерного складу за допомогою документів «Видатковий ордер на товари» та відстеження незакритих видаткових ордерів.● Для автоматичного створення документів Переміщення товарів та Передача в експлуатацію МЦ на підставі складських ордерів передбачено обробку «Закриття видаткових ордерів». ● Звіт «Відомість по товарам до отримання» призначено для аналізу оборотів товарів, надходження яких на склад зафіксовано документами «Прибутковий ордер на товари» та відстеження незакритих прибуткових ордерів.
● Затвердження та зміни штатного розкладу;● Кадрова історія по співробітнику;● Облік спецстажу працівників;● Військовий облік; ● Облік днів відпусток;● Реєстрація відсутностей працівників (відпустки, лікарняні, відрядження, прогули, мобілізація, інші неявки передбачені законодавством);● Аналітична звітність контуру «Кадри» дозволяє отримувати інформацію про: особисті та контактні дані співробітників, дотримання штатного розкладу, кадрові зміни та відсутності працівників, залишки відпусток та стажі співробітників, а також формувати звітність для військкоматів.
● Розширені можливості нарахувань - налаштування формул розрахунку з різноманітними показниками та створення взаємозалежних нарахувань;● Розрахунок відрядного заробітку з урахуваннями видів робіт та розцінок;● Особливі нарахування за законодавством - робота у вихідні та свята, доплати за класність та шкідливість, індексація заробітку, донарахування до мінімальної зарплати;● Облік ПДФО, військового збору та страхових внесків;● Утримання за виконавчими документами, профспілкових внесків, позики співробітників, інші утриманні на користь організації та третіх осіб;● Облік роботи за договорами ЦПХ .● Виплата заробітної плати безготівково за зарплатними проектами або на власні рахунки співробітників та готівкою через касу або «роздавальника».
Аналітичні звіти контуру зарплата дозволяють отримувати інформацію про використання робочого часу (форма П-5), детально аналізувати нарахування, утримання, виплати та заборгованість перед працівниками, порівнювати плановий фонд оплати праці та фактичні зарплати співробітників, формувати список позик з інформацією про їх погашення, аналізувати податки ПДФО, ВЗ та внески у фонди в розрізі працівників. Для формування звітів передбачено варіанти з групуванням помісячно та зведено за період, а також зведення по нарахуванням, утриманням, податкам, або з деталізацію по співробітникам. Для зручності користувачів звіти відображаються за розділами:● Облік часу;● Звіти по роботам, по працівникам;● Аналіз зарплати;● Податки та внески, утримання;● Виплати - Заборгованість по зарплаті.
● Ведення взаєморозрахунків в розрізі договорів та документів розрахунків;● Відображення в обліку операцій з придбання та реалізації товарів, робіт та послуг;● Формування податкових документів;● Аналіз взаєморозрахунків із постачальниками та покупцями;● Формування актів звірки з контрагентами.
● Облік руху готівкових та безготівкових коштів;● Введення і друк платіжних доручень;● Облік валютних операцій;● Відображення в обліку операцій з отриманими під звіт коштами;● Формування касової книги на підставі касових ордерів.
● Облік ОЗ та НМА: надходження, прийняття до обліку, нарахування амортизації, модернізація, передача, списання, інвентаризації;● Ремонт основних засобів; ● Переоцінка основних засобів;● Передача в експлуатацію, переміщення та списання МЦ;● Формування звітності:- Відомість амортизації ОЗ;- Відомість амортизації НМА;- Інвентарна книга ОЗ;- Форма 20 –ООП.
● Регламентні операції: нарахування амортизації, переоцінка валютних коштів, списання витрат майбутніх періодів, розподіл ТЗВ;● Налаштування методів розподілу непрямих витрат з використанням найбільш прийнятної бази: площа полів, прямі та матеріальні витрати, оплата праці, окремі статті витрат, обсяг випуску, планова собівартість;● Калькуляція продукції з урахуванням специфіки аграрного сектору;● Аналіз собівартості випущеної продукції;● Визначення фінансових результатів діяльності підприємства.
● Фінансова та податкова звітність;● Звітність по фізособам – Розрахунок доходів та внесків фізосіб, Повідомлення про прийняття працівника на роботу;● Галузеві статистичні звіти:- Звіт про основні економічні показники роботи сг підприємств (форма № 50 сг);- Звіт про витрати на виробництво продукції (робіт, послуг) сільського господарства (форма № 2 ферм)- Звіт про реалізацію продукції сільського господарства (форма 21-заг);- Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (24-сг);- Звіт про посівні площі сільськогосподарських культур (форма 4-сг);- Звіт про використання добрив та пестицидів (форма № 9 - сг);- Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур (форма 37 -сг);- Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду (форма 29-сг).
● Звіт «Аналіз рухів коштів» відображає надходження і витрати коштів по касі та на банківських рахунках, а також витрати, за якими відзвітували підзвітні особи. Рухи показуються в розрізі видів руху грошових коштів, одержувачів та платників, документів оплати;● Звіти «Динаміка заборгованості постачальників / покупців» показує зміну заборгованості покупців та постачальників по організації за період;● Звіт «Доходи та витрати (прибуток/збиток)» містить інформацію про прибутки (збитки) за основними видами діяльності. На підставі даних програми можна проаналізувати динаміку доходів, витрат, а також прибутку або збитку за період;● Звіт «Залишки по складу» надає інформацію про залишки матеріалів, напівфабрикатів, товарів і готової продукції в організації, в розрізі складів, у кількісному та сумовому вираженні;● Звіт «Виробництво продукції рослинництва» дозволяє проводити аналіз рівня врожайності культур, кількості збору, площу обмолоту, чисте зерно, суму витрат та собівартість в розрізі полів по полям.
Етапи та послуги впровадження
Перегляд презентації, обговорення специфіки роботи підприємства, уточнення необхідної аналітики та звітності після впровадження.
Встановлення та первинне налаштування програмного продукту.
Перенесення залишків, довідників, документів за поточний період та оборотів для розрахунку сум середньої.
Навчання співробітників роботі в програмному продукті, налаштування бізнес-процесів згідно специфіки підприємства.
Доопрацювання необхідних звітів або друкованих форм.
Сервісний супровід та підтримка під час роботи.
Працюємо по всій Україні